Portal trzista kapitala u FBiH Portal trzista kapitala u FBiH
3_111
Unesi simbol:Pretraga
 Odabir jezika Minimiziraj
English site Bosna i Hercegovina
Maksimiziraj Korisnici...
Minimiziraj Real time promet

PROMET PO SEGMENTIMA (KM)
 

SegmetKoličinaPromet
Kotacija dionica privrednih društava00,00
Kotacija IF-ova555499,50
Kotacija obveznica40.34140.341,00
Slobodno tržište - ST11.01412.686,38
Slobodno tržište - ST21.1202.240,00
Slobodno tržište - Emitenti u stečaju17.1601.887,60
Slobodno tržište - ST320510,00
Slobodno tržište - Obveznice00,00
Prijavljene OTC i vanberzanske transakcije27.36153.901,17
Total87.571112.065,65

NAJVECI PROMET

SimbolKurs% Promet
FBIHK1E100,00
-0,20
40.341,00
JPESR9,50
0,00
7.695,00
TCMKR25,00
-9,06
3.750,00
TBOTRK12,00
0,00
2.240,00
VNCARK10,11
0,00
1.887,60
IKBZRK237,00
0,00
925,00
SANCRK525,50
0,00
510,00
BSNFRK20,90
-9,09
499,50
SOSOR12,02
-7,54
228,38
BHTSR8,80
0,00
88,00
BHOSRK21.105,50
0,00
0,00
BHOSPK21.105,50
0,00
0,00
BHOLRK19,70
0,00
0,00
BHMGRK130,00
0,00
0,00
BGPMRK32,10
0,00
0,00
BBR9R8,00
0,00
0,00
BAGSR1,55
0,00
0,00
ATTVRK23,50
0,00
0,00
ATPMR 
0,00
ASTSR 
0,00

SASE OBS - (Observerska stanica) je nova usluga Sarajevske berze koja ima za cilj da putem interneta ponudi domaćim i stranim investitorima praćenje trgovine u realnom vremenu. 

Ukoliko želite imati pristup trenutnim informacijama na tržištu sa emitentima iz vašeg portfolija kao i stanju tržišta po nalozima, cijenama i zaključenim transakcijama u realnom vremenu prijavite se za SASE OBS.

 Aktuelnosti na tržištu kapitala Minimiziraj

  Unesite riječi za pretragu:

Mjere za kršenje Pravila Berze
Mjere za kršenje Pravila Berze
Ostale novosti i objave...
Stranica 1462 od 1462Prva   Prethodna   1453  1454  1455  1456  1457  1458  1459  1460  1461  [1462]  Slijedeća   Posljednja   
 BIFX Minimiziraj

Export Excel


Chart.

 SASX-10 Minimiziraj

Export Excel


Chart.

 Da li ste registrovani?

Nakon što popunite zahtjev u elektronskoj formi i na isti način dostavite, Registar vrijednosnih papira uFBiH će na osnovu podataka koje ste popunili izvršiti provjeru u sistemu registracije i dostaviti Vam poruku na e-mail adresu iz Vašeg zahtjeva najkasnije jedan radni dan nakon što ste zahtjev podnijeli.

U poruci ćete dobiti odgovor da li ste registrovani kao vlasnik vrijednosnih papira u sistemu registracije kod Registra vrijednosnih papira u FBiH. U poruci ćete dobiti i upute kako možete podnijeti zahtjev za izdavanje certifikata – izvoda , te kako podnijeti zahtjev za promjenu ličnih podataka u sistemu registracije kod Registra vrijednosnih papira u FBiH.

Provjerite da li ste u sistemu registracije...

Ispis